TTL / RS232 / RS485 порт 500 Mw 433 Mhz мощен безжичен предавател на данни SV651 + свързващ проводник+лакът антена безплатна доставка

TTL / RS232 / RS485 порт 500 Mw 433 Mhz мощен безжичен предавател на данни SV651 + свързващ проводник+лакът антена безплатна доставка

BGN 44.00
-15 %
BGN 52.00

Сума


TTL / RS232 / RS485 порт 500 Mw 433 Mhz мощен безжичен предавател на данни SV651 + свързващ проводник+лакът антена безплатна доставка
1. описание :
SV651-това е мощен, высокоинтегрированный модул за безжичен трансфер на данни, която използва високо-производителни радиочестотни чип Silicon Lab Si4432 . Ниска чувствителност на приемника, заедно с водеща в индустрията изходна мощност 500 Mw гарантират разширяване на областта на приложение и повишаване на производителността на канал за комуникация. Модул осигурява многолентови мулти-канален и мрежов идентификатор за намаляване на смущения по време на предаване за подобряване на работата на предаване. Потребителите могат да променят софтуера или онлайн чрез настройките на серийния порт на КОМПЮТЪРА и радиочастотные опции
2. Характеристики : 433/470/868/915 Mhz (за персонализация 240-930 Mhz) интерфейс : TTL / RS232 / RS485 ( по избор ) 40 канала 4 байта net ID на 2 байта node ID мултиплен скорост на пренос на данни gfsk модулация на Bi-посока на параметри за връзка адаптивни настройки се запазват дори и при изключено захранване чувствителност : -121 стока Максимална изходна мощност : 500 Mw напрежение : 3.3~6.5 На температура : -40 ~ +85 °C
3. Приложение : дистанционно управление телеметрия охранителна система промишлен събиране на данни, автоматизация на дома безжичен пренос на данни за достъп до системата за управление на робот безжични периферни устройства за КОМПЮТЪР
4. Структурна Схема :
5. спецификация :
Забележка : висококачествен 3,3-волтов LDO интегриран и пин CS / SET - това е интерфейс 3,3 V. TXD/RXD и 3.3v за SV651-TTL
6. схема на прилагане
7. определяне на Пин-код
8. Механичен Размер
Този безжичен модул отговаря видове антени : за да научите антената, моля, посетете тук :
8. Снимка На Продукта :
Което включва в кутия 1 бр SV651 433 MHz RF модули 1 бр SW433-WT100 гумени антена Pls потвърдете, кой интерфейс (TTL,RS232,RS485) ще ви е необходим. в противен случай ние ще ви изпратим TTL интерфейс Забележка : тази връзка е направена за стар клиент, ако е за първи път, за да използвате нашия модул SV651 или не сте пазарували модул SV651 по-рано, ние ви съветваме да закупите 2 елемента най-малко! Защото един модул не може да построи комуникацията
Ние приемаме : VISA, Master Card, Набирателни
Опаковка : цялата извадка, опаковани в жълта кутия Доставка : Безплатна Доставка по пощата на Китай препоръчана въздушна поща, ако имате нужда от бърза доставка, като DHL, FEDEX, ARAMAX, EMS, Pls да се свържете с продавача или електронна поща детайли ще бъдат изпратени в рамките на 3~5 дни, след като получим пълно заплащане.


Декларирани свойства

търговска марка:
G-NiceRF
Номер На Модела:
SV651 комплект2
Обхват На Работни Напрежения:
3,3~6,5 в
Reveive current:
25mA @ TTL / 32.7 mA @ 232 / 34mA @ 485
Емисиите на ток:
350ма при 27 dbm
Ток сън:
Вид На Интерфейса:
TTL/ 232 / 485
Диапазон на мощност на предаване:
20~27 dbm
Чувствителност на приемане:
Стока -121
Размер:
50.4*39*7.6
Диапазон на работни температури:
-40~+85

Най-добри сделки

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP
  • Новинка

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP

BGN 35.20

Нов модул радиоприемник SFP 1000 BaseT DGS712 DLINK съвместим с DLINK100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

YIDATON 2 pin MD-380 USB кабел за програмиране DMR Radio Retevis RT3 RT8 TYT MD-380 Digital Уоки Токи radio
  • Новинка

YIDATON 2 pin MD-380 USB кабел за програмиране DMR Radio Retevis RT3 RT8 TYT MD-380 Digital Уоки Токи radio

15.20 BGN 11.00

2пинов кабел за програмиране MD380 USB за DMR Radio Retevis RT3 RT8 TYT MD380 Digital Уоки ТокиХарактеристика : 1 Този елемент представлява кабел, който се използва за свързване на вашето радио и КОМПЮТЪР, а след това записва конфигурирането на програмата и честотата на радиостанции с помощта на КОМПЮТЪР.2...

OSHINVOY triband GPS GSM WIFI como антена на автомобил gps проследяващ резьбовая антена
  • Новинка

OSHINVOY triband GPS GSM WIFI como антена на автомобил gps проследяващ резьбовая антена

BGN 48.00

Честотен обхват : 1575.5 Mhz, 824960 Mhz 17101990мгц, 24002500мгц импеданс : 50 Ома КСВН : помалко от 1.5 Коефициент на усилване : 2d Bi (824960м) 3d Bi(1575.5 Mhz) 3dbi (24002500мгц) излъчване : Omni максимална консумирана мощностW 50 W конектор : SMA мъж кабел;RG174 обтекател материал : ABS монтаж : на винт

Retevis RT-9000D мобилен авто радио предавател VHF 66-88 Mhz (или UHF) 60 W 200CH Кодиращо Уоки Токи+говорител микрофон+софтуер кабел
  • Новинка

Retevis RT-9000D мобилен авто радио предавател VHF 66-88 Mhz (или UHF) 60 W 200CH Кодиращо Уоки Токи+говорител микрофон+софтуер кабел

286.83 BGN 229.00

Retevis RT9000 D Car Уоки Токи Mobile Radio Transiver VHF (UHF) 60 W 200 CH Scrambler VOX CTCSS / DCS за автобус, камион на камион+кабелМоля, обърнете внимание : всяка mobile мобилна радио има само един честотен диапазон, можете да изберете един от тях.Когато правите поръчка, моля, обърнете внимание на това.Описание : Гореща Точка : Кодиращо 8 групиДистанционно убийство, stun, активиране и съживяването на50 CTCSS / 1024 група DCS кодаРазлични функции сканиране, включително функцията за сканиране CTCSS / DCSПет многофункционални програмируеми клавиши, можете да инсталирате различни операции за бърз достъп в съответствие с различните изисквания наОписание : Всички наши стоки са чисто новиОсновните ОписаниеМоделRT9000 DРаботна температура20~+60°CНоминално Напрежение13,8 VDC±15%Изходна мощностUHF (45 W) или на УКВ(60 W)ЦвятЧеренРазмер(Lxwxh)145 (Ш) x47(в)x190 (Гр)ммТегло966g(начало машина)Двойна лента или однополосныйОднополосныйДвойно или единично честотаТова е една честотачестотен обхват на стартиранеUHF : 400490 Mhz или VHF : 220260 Mhz или VHF : 136174 Mhz или VHF : 6688 MhzКанал На Паметта200Функция CTCSS / DCS50 CTCSS / DCS 1024Разстояние между каналите25k (широки ленти) / 20k (средна лента) 12.5 k (тясна ивица)Висока / ниска мощност TX избираUHF(45 W / 25 W / 10 W) или на УКВ(60 W / 25 W / 10 W)Стъпка канал5 / 6...

Kelushi Fiber Optic Стриптизьорка /серво отварящ нож /кабелна обвивка Слиттера SI-01 за FTTH, Безплатна доставка
  • Новинка

Kelushi Fiber Optic Стриптизьорка /серво отварящ нож /кабелна обвивка Слиттера SI-01 за FTTH, Безплатна доставка

BGN 58.40

Стриппер оптични влакна / нож надлъжно отваряне / нож за рязане на кабел обвивка SI01 за FTTH, Безплатна доставкаАтрибути на продукта si01 online серво кабелен нож вид на продукта : SI01 техническа характеристика : 208*88*36 2 ядро 288 жило влезете брониран кабел, диаметър на кабела : 10 mm25 mm предимства : няма точки на прекъсване строителство характеристики : онлайн отворена прегръдка, регулируема височина на острието (бърз, точен)За плащане1.ние приемаме условно депозиране...

EPON GPON xPON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm
  • Новинка

EPON GPON xPON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm

BGN 376.00

EPON GPON x PON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLTONU 1310 / 1490 / 1550nmДобре дошли в нашия магазинНашата Цел : Високо Качество , НайДоброто Обслужване ,Бързата РеакцияДобре дошли на китайския пазар,можете директно да купуват стоки от Китай.Радвам се,че проявявате интерес към нашите продукти, ние сме професионален доставчик в Китай, да се надяваме, че у нас може да бъде добър бизнес тук.Реклама за магазина : Когато поръчвате стоки, можете да изберете всички стоки от магазина заедно.Топ качество ; конкурентна цена ; бърза доставка;директна доставка на разположение, а найдоброто и навременно обслужване;100% удовлетвореност ;голяма отстъпка за голям поръчка.W armly welcome to do Drop Shipping and Wholesale описание : като найдобрите в бранша електромера PONspecific, FHP3 P01 е водещата линия изпитвателни уреди Grandway, специално предназначени за системи FTTH и FTTP.FHP3 P01това е идеалният инструмент за активиране на услуги на FTTH / FTTP и отстраняване на неизправности...

Измерител на силата на -50~+26dBm Миниого Multi-м оптични влакна YJ-550C оптически с визуално локатором недостиг 50mw
  • Новинка

Измерител на силата на -50~+26dBm Миниого Multi-м оптични влакна YJ-550C оптически с визуално локатором недостиг 50mw

BGN 84.00

Измерител на силата на 50~+26d Bm Миниого Multiм оптични влакна YJ550 C оптически с визуално локатором недостиг 50mwОбща информация : Мини оптически метър сила компактна и лесна за използване на апаратура за изпитване за мрежи от фибростъкло, която може да се използва за абсолютно оптически измервания сила, както за относителни измервания на загуба ...

Безплатна доставка! Безжична пейджинг Система, 1 экранный дисплей приемник дисплей 3 група, 10 бутона за повикване на масата, повикване на сервитьор
  • Новинка

Безплатна доставка! Безжична пейджинг Система, 1 экранный дисплей приемник дисплей 3 група, 10 бутона за повикване на масата, повикване на сервитьор

383.98 BGN 353.00

Безплатна доставка! Безжична пейджинг Система, 1 экранный дисплей приемник дисплей 3 група, 10 бутона за повикване на масата, повикване на сервитьорДОБРЕ ДОШЛИ В НАШИЯ МАГАЗИН(Цената и разходите за доставката могат да бъдат променяни от количеството на поръчката, моля, не се колебайте да се свържете с нас, ако имате някакви въпроси, благодаря.)Снимка и описаниеБезжичен приемник WPESC R10 показва 3 групи от по 2значному номер, голям брой групи от ляво означава, че стаята е била задействана порано...

F643 GPON ONU
  • Новинка

F643 GPON ONU

BGN 312.00

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

50шт baofeng софтуерен кабел+ръкавица подарък
  • Новинка

50шт baofeng софтуерен кабел+ръкавица подарък

367.98 BGN 350.00

Спецификация : нов и високо качество обхват : UHF антена тип : къса антена честота : 400480 Mhz усилване : 2.15 d Bi максимална мощност : 20 W КСВН : помалко от 1.5 конектор : SMA женски поляризация : вертикална излъчване : Omni дължина на антената : 4 см Тегло : 7 грамаПрименимая Модел : КенТК360, TK370, ТК370Г, ТК372, ТК372Г, ТК3100, ТК3140, TK3160, TK3170, ТК3180, ТК3200, ТК3202, ТК3207LintonLT3288, LT6288, LT3188, LT2188, LT3260, LT3268, LT6188ПАКСИНГPX777, PX777 PLPX666, PX888WEIERWEIВЭВ3288С, ВЭВ6288, ВЭВ3288КВАНЬШЭНTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUVWOUXUNКГ689, КГ689 ПЛЮС, КГ669, КГ669 ПЛЮС, КГ659, КГ699Е, КГУВД1ХитTC268, TC268 S, TC368, TC368 S, TC370 S, TC500, TC500 SДевойчеTHUVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900БаофэнBF666 S, BF777 S, BF888 S, BF320, BF480, BF490, BFV6, BFV8, BF388 A, BFUV5 R, BFUV5 RA, BFUV5 RB, BFUV5 RC, BFUV5 RD, BFUV5 RE, BFUV5 REPlBFUV82, BFUVB5 B6Останалите радиостанцииПодходящ за антени от този типПакетът включва : 1 X SMAF антена50шт ръкавица подарък

Raritan P2CIM-SER USB CIM за Dominion KX II
  • Новинка

Raritan P2CIM-SER USB CIM за Dominion KX II

BGN 49.60

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички нашите продукти осигуряват гаранция за качество на една година.

Висок клас 4 канален видео оптичен Медиаконвертер (предавател и приемник ) за аналогово видеонаблюдение
  • Новинка

Висок клас 4 канален видео оптичен Медиаконвертер (предавател и приемник ) за аналогово видеонаблюдение

110.40 BGN 105.00

1pair 4 CH видео оптичен медиаконвертер (предавател и приемник)Не се разреши в найниската стойност, общо, ниско качество, без качествено видео otptical media converter!За околната среда : 1...

За Mellanox 0.5-Meter MC3309130-50,10 G SFP+ Direct Attach меден кабел, twinax адаптор
  • Новинка

За Mellanox 0.5-Meter MC3309130-50,10 G SFP+ Direct Attach меден кабел, twinax адаптор

BGN 38.40

За Mellanox 0.5Meter MC330913050,10 G SFP+ Direct Attach меден кабел, twinax адапторОкабеляване монтаж SFP + twinax адаптор EBЛИНКтова е решение 10 Gb E, което свързва хост системата на 10 Gbit / с много ПОниска цена, отколкото оптичните приемопредаватели.Кабели EBLINK SFP+ Copper twinax адаптор са подходящи за много кратки разстояния и предлагат много икономичен начин за свързване вътре в колоните и през съседния багажник...

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлина
  • Новинка

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлина

BGN 129.41

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлинаОптичен източник на светлина JW3109 може да осигури от 1 до 4 почивни дни дължини на вълните, за да отговарят на специфичните изисквания, включително и червено източник 650 Нм и дължини на вълните на 1310 / 1550 нм за един режим влакна или дължини на вълните на 850 / 1300 нм за multimode, както и други дължини на вълните в зависимост от нуждите на клиента...

100 бр./лот SW868-TH13-868 Mhz медни спирална антена
  • Новинка

100 бр./лот SW868-TH13-868 Mhz медни спирална антена

36.80 BGN 31.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли...

Fini sar FTLF8528P2BCV-QL, оптичен SFP transceiver 8G многомодовое двойно влакно 850nm
  • Новинка

Fini sar FTLF8528P2BCV-QL, оптичен SFP transceiver 8G многомодовое двойно влакно 850nm

BGN 56.00

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите?Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Вътрешен 2-лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM
  • Новинка

Вътрешен 2-лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM

BGN 30.40

Вътрешен 2лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM 1 Описание на продуктаXW17 OPT02 WD style FTTH optical receiver това е начало оптичен приемник, поддръжка на крайната цел в развитието на оптични достъп и подходящи за достъп на потребителите оптична мрежа FTTH (fiber to the home) до края.Аналогов или цифров за дома може да се използва заедно с ONU или EOC, достигайки тройна игра.2...

4 компл. / лот 8 км 5 W long range rf предавател модул SV6500, 433 Mhz long distance rf предавател и приемник комплект модул
  • Новинка

4 компл. / лот 8 км 5 W long range rf предавател модул SV6500, 433 Mhz long distance rf предавател и приемник комплект модул

624.00 BGN 518.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли.4 компл...

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)
  • Новинка

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)

BGN 57.60

Оборудване за изпитване тестер кабел лазерни оптични влакна latitude недостиг 20mw 20km визуалноОт 650 nm Pentype визуално Търсещия недостиг е изработено специално за персонала на полета, който трябва ефективно иикономичен инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на приемственост в оптична мрежа по време и след инсталацията.Търсене на точка на прекъсване, лоши връзки, колена или пукнатини в оптични кабели, както и отстраняване на неизправности на OTDRСъстоянието На Продукта100% чисто нов в добро състояниеПортативен и здрав, лесен за използване,2.5 мм универсален конекторРаботи като непрекъснато така и в режим на импулсниПостоянно развиващите силата на изход, пониско предупреждение батерии, подълго време за работа на батерия (до 60 часа)Дизайн на заземяване на корпуса на лазер предотвратява увреждането на ЭСДУдаропрочная и пылезащитная конструкция лазерна главаСпецификацияМодел № EBX10 с дължина на вълната 650 Nm±10 nm тип на радиатора, FPLD изходна лазерна мощност 20 Mw (20 км) жак 2,5 mm универсален адаптер работен режим, както на CW, така и Pules на разположение работна температура 10~+45 °C температура на съхранение 40~+70 °C мощност2pcs AA батерия работно ≥ 60 тегло 170g (без батерии) размери (mm) 220 X 27 пакет включително1 X проверка на влакна1 x черна чантаДоставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

5 бр./лот 5.8 G антена 10dbi Omni двухдиапазонная антена 5.8 Ghz с RP-SMA мъжки конектор с 2 метра кабел Безплатна доставка
  • Новинка

5 бр./лот 5.8 G антена 10dbi Omni двухдиапазонная антена 5.8 Ghz с RP-SMA мъжки конектор с 2 метра кабел Безплатна доставка

58.06 BGN 55.00

5.8 Ghz антена 10dbi Omni двухдиапазонная антена с конектор RPSMAСтандарт : Основни Технически Характеристики1 честотен обхват : 57255850 Mhz2...

50 бр. / лот SW868-XP1M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метър
  • Новинка

50 бр. / лот SW868-XP1M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метър

150.40 BGN 126.00

50 бр / лот SW868XP1 M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метърSW868XPXMтова е антена, нещастници, това е специална антена, която е предназначена за безжична система за връзка(868 / 915 Mhz (+ / 10)z), тя е добро КСВН, оригинална структура, лесна инсталация, постоянна работа, добра антивибрационную и възрастовата способност.Характеристики : честотен обхват : 868 / 915 Mhz (+ / 10) КСВН : входно съпротивление : 50 Ω максимална мощност : 10 W коефициент на усилване : 2.0~3.0 d Bi тегло : 40~80 грама Височина : 126 мм подводящий тел : 1 м6 м цвят на антената : черен форма на интерфейса : SMAJРазмер : Снимка : Списък на поръчките : 50шт 868mhz SW868XP1 M издънка антена с кабел 1 метърНие сме водеща технологична компания, която е съчетала изследвания и развитието, производството и продажбите...

5 бр. / лот Wi-Fi антена 2.4ghz 6dbi антена RP-SMA конектор Omni за безжичен рутер
  • Новинка

5 бр. / лот Wi-Fi антена 2.4ghz 6dbi антена RP-SMA конектор Omni за безжичен рутер

18.40 BGN 17.00

2.4 GHz 6dbi Omni WIFI антена RPSMA за безжичен рутерОписание : Този компактен ненасочена антена на WiFi "гумена патица" с честота 2,4 Ghz осигурява поширок обхват и засилване на 6 дБи...

Нов модул радиоприемник at-SPLX10 Allied съвместим 1000Base-LX SFP 10km
  • Новинка

Нов модул радиоприемник at-SPLX10 Allied съвместим 1000Base-LX SFP 10km

BGN 24.00

Нов модул радиоприемник atSPLX10 Allied съвместим 1000 BaseLX SFP 10km100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...