RH779 UV двойна лента телескоп с висок коефициент на усилване на Sma женски антена за Kenwood baofeng tyt quansheng puxing etc уоки токи

RH779 UV двойна лента телескоп с висок коефициент на усилване на Sma женски антена за Kenwood baofeng tyt quansheng puxing etc уоки токи

BGN 23.20

Сума

Честота : 144/430 Mhz коефициент на усилване (Макс.) : 2.15 дБи максимална мощност : 10 W цвят : черен импеданс : 50 ω дължина : 14 см - 40 см конектор : SMA-Female тегло : 37 г костюм за KENWOOD : TK3107,TK3207,TK2107,TK3207 G,TK2207 G,TK U100 и т.н. Bao Feng : BF-UV5 R,BF-UV5 RE,BF-UV5 RA,BF-UV5 RPLUS,BF-UV82,BF-UVB2 PLUS,BF-888 S,BF-666 S,BF-777 S ,BF-UVB6,BF-GT3 Pu Xing : PX777,PX888 ,PX888 K etc Quansheng : TG-UV2 TYT WEIERWEI WOUXUN : KG-UVD1 P,KG-669, KG-679 etc. Опаковка : 1 антена


Декларирани свойства

Is_Display:
No
Честотен Обхват:
136-174 / 400-470mhz
Тип:
Аксесоари
търговска марка:
хунхуисмарт
Размери:
14-40 см
Номер На Модела:
Реколта RH-779
Максимален Обхват:
Тип Уоки-Токи Уоки Токи:
Преносим

Най-добри сделки

KELUSHI 1-5mW визуален дефектоскоп оптична лазерна показалка кабел тестер метър за КАБЕЛНА телевизия fiber тестер влакна инструмент
  • Новинка

KELUSHI 1-5mW визуален дефектоскоп оптична лазерна показалка кабел тестер метър за КАБЕЛНА телевизия fiber тестер влакна инструмент

BGN 22.24

Приложение v поддръжка в областта на телекомуникациите, КАБЕЛНА телевизия v изпитвателна лаборатория оптични влакна v маршрута влакна и проверка на непрекъснатостта на оптични мрежи v други оптични измервания на характеристиките на v универсален конектор 2.5 мм, за съединители 1,25 мм, FC(мъжки)LC(женски) адаптер и може да бъде предоставен при поискване v работи или непрекъснато, или импулсни режим с постоянна изходна мощност v предупреждение за ниско зареждане на батерията vдълъг живот на батерията (до 60 часа) v Каплеустойчивая и пылезащитная конструкция лазерна глава v дизайн на корпуса лазер предотвратява увреждането на ESD V преносим и здрав v лесен за употреба като се Използват суровини Mitsubishi : чип chip размер на лазер, срока на експлоатация на 800012000 часа, стабилност, сила форма : чувствителна и светла монтажна такса дръжки : с помощта на energy saving изчисляване на верига за висока стабилност повърхностно покритие : с висока ефективност анод топлина : как да покрие пръстен на защита, ключ бутон на ключа : мек, текстура устойчив на удари : антивибрационно дизайн, може да се използва в вибрационна среда, не е лесно да стреля на цялостния дизайн : делът на населението, външен вид, високо качество на опаковката : висококачествена опаковка за защита на околната среда1.ние приемаме условно депозиране...

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP
  • Новинка

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP

BGN 35.20

Нов модул радиоприемник SFP 1000 BaseT DGS712 DLINK съвместим с DLINK100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

4 компл. / лот 8 км 5 W long range rf предавател модул SV6500, 433 Mhz long distance rf предавател и приемник комплект модул
  • Новинка

4 компл. / лот 8 км 5 W long range rf предавател модул SV6500, 433 Mhz long distance rf предавател и приемник комплект модул

624.00 BGN 518.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли.4 компл...

Нов модул радиоприемник мед J8177B / C HP съвместим 1000Base-T SFP
  • Новинка

Нов модул радиоприемник мед J8177B / C HP съвместим 1000Base-T SFP

BGN 38.38

Нов модул радиоприемник 1000 BaseT SFP J8177 B / C съвместим HP100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)
  • Новинка

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)

BGN 57.60

Оборудване за изпитване тестер кабел лазерни оптични влакна latitude недостиг 20mw 20km визуалноОт 650 nm Pentype визуално Търсещия недостиг е изработено специално за персонала на полета, който трябва ефективно иикономичен инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на приемственост в оптична мрежа по време и след инсталацията.Търсене на точка на прекъсване, лоши връзки, колена или пукнатини в оптични кабели, както и отстраняване на неизправности на OTDRСъстоянието На Продукта100% чисто нов в добро състояниеПортативен и здрав, лесен за използване,2.5 мм универсален конекторРаботи като непрекъснато така и в режим на импулсниПостоянно развиващите силата на изход, пониско предупреждение батерии, подълго време за работа на батерия (до 60 часа)Дизайн на заземяване на корпуса на лазер предотвратява увреждането на ЭСДУдаропрочная и пылезащитная конструкция лазерна главаСпецификацияМодел № EBX10 с дължина на вълната 650 Nm±10 nm тип на радиатора, FPLD изходна лазерна мощност 20 Mw (20 км) жак 2,5 mm универсален адаптер работен режим, както на CW, така и Pules на разположение работна температура 10~+45 °C температура на съхранение 40~+70 °C мощност2pcs AA батерия работно ≥ 60 тегло 170g (без батерии) размери (mm) 220 X 27 пакет включително1 X проверка на влакна1 x черна чантаДоставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

5 бр. / лот Wi-Fi антена 2.4ghz 6dbi антена RP-SMA конектор Omni за безжичен рутер
  • Новинка

5 бр. / лот Wi-Fi антена 2.4ghz 6dbi антена RP-SMA конектор Omni за безжичен рутер

18.40 BGN 17.00

2.4 GHz 6dbi Omni WIFI антена RPSMA за безжичен рутерОписание : Този компактен ненасочена антена на WiFi "гумена патица" с честота 2,4 Ghz осигурява поширок обхват и засилване на 6 дБи...

Kelushi Fiber Optic Стриптизьорка /серво отварящ нож /кабелна обвивка Слиттера SI-01 за FTTH, Безплатна доставка
  • Новинка

Kelushi Fiber Optic Стриптизьорка /серво отварящ нож /кабелна обвивка Слиттера SI-01 за FTTH, Безплатна доставка

BGN 58.40

Стриппер оптични влакна / нож надлъжно отваряне / нож за рязане на кабел обвивка SI01 за FTTH, Безплатна доставкаАтрибути на продукта si01 online серво кабелен нож вид на продукта : SI01 техническа характеристика : 208*88*36 2 ядро 288 жило влезете брониран кабел, диаметър на кабела : 10 mm25 mm предимства : няма точки на прекъсване строителство характеристики : онлайн отворена прегръдка, регулируема височина на острието (бърз, точен)За плащане1.ние приемаме условно депозиране...

Ръчно телефон ръчен микрофон елемент H250-ПР комуникационна станция дръжка на микрофон, 3.5 мм жак за мобилен телефон
  • Новинка

Ръчно телефон ръчен микрофон елемент H250-ПР комуникационна станция дръжка на микрофон, 3.5 мм жак за мобилен телефон

33.60 BGN 28.00

Уважаеми клиенти : Това приятелско напомняне за това, че ако направите поръчка чрез приложения Aliexpress,ще откриете, че цената е много поевтино, отколкото на КОМПЮТЪР, и това спестява много време, за да направите плащане,моля, сканиране на QR код и да получите повече приложения за форми изненади, насладете се на пазаруването и благодаря ви!Ръчно телефон ръчен микрофон елемент H250ПР комуникационна станция дръжка на микрофон, 3.5 мм жак за мобилен телефонТози ръчен микрофон със стандартен жак 3.5 мм е достъпен за повечето мобилни телефони, но NOKIA телефони не са включени в комплекта!Пакетът Включва : 1 × Ръчен Микрофон

1 чифт 10G 10KM SFP bidi Single mode LTF2305-BH+ за HUAWE 10G-1270TX/1330RX-10km-BBU LTF3205-BH+ 10ГР-1330TX/1270RX-10km-RRU
  • Новинка

1 чифт 10G 10KM SFP bidi Single mode LTF2305-BH+ за HUAWE 10G-1270TX/1330RX-10km-BBU LTF3205-BH+ 10ГР-1330TX/1270RX-10km-RRU

BGN 156.80

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигурява годишна гаранция за качество...

EPON GPON xPON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm
  • Новинка

EPON GPON xPON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm

BGN 376.00

EPON GPON x PON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLTONU 1310 / 1490 / 1550nmДобре дошли в нашия магазинНашата Цел : Високо Качество , НайДоброто Обслужване ,Бързата РеакцияДобре дошли на китайския пазар,можете директно да купуват стоки от Китай.Радвам се,че проявявате интерес към нашите продукти, ние сме професионален доставчик в Китай, да се надяваме, че у нас може да бъде добър бизнес тук.Реклама за магазина : Когато поръчвате стоки, можете да изберете всички стоки от магазина заедно.Топ качество ; конкурентна цена ; бърза доставка;директна доставка на разположение, а найдоброто и навременно обслужване;100% удовлетвореност ;голяма отстъпка за голям поръчка.W armly welcome to do Drop Shipping and Wholesale описание : като найдобрите в бранша електромера PONspecific, FHP3 P01 е водещата линия изпитвателни уреди Grandway, специално предназначени за системи FTTH и FTTP.FHP3 P01това е идеалният инструмент за активиране на услуги на FTTH / FTTP и отстраняване на неизправности...

Настолна бутон за повикване на карти с монохромни лампа, потребителите-difined 5 бутона, ресторант / банка/офис / завод водоустойчив пейджър, 8шт
  • Новинка

Настолна бутон за повикване на карти с монохромни лампа, потребителите-difined 5 бутона, ресторант / банка/офис / завод водоустойчив пейджър, 8шт

BGN 233.58

Настолна бутон за повикване на карти с монохромни лампа, потребителитеdifined 5 бутона, ресторант / банка / офис / завод водоустойчив пейджър, 8штДОБРЕ ДОШЛИ В НАШИЯ МАГАЗИН(Цената и разходите за доставката могат да бъдат променяни от количеството на поръчката, моля, не се колебайте да се свържете с нас, ако имате някакви въпроси, благодаря.)Снимка и описаниеWPE 950това е настолна бутон за повикване на карти с монохромни лампа.Има пет бутона с пет функции, потребителите могат да се разграничат на съдържание в съответствие с изискванията.Така тя се използва широко в ресторант, банка,офис, фабрика.Спецификация : Изход на повикване : 20 db UV / mЧестотен обхват на САЩ : 433 MhzОтклонение на честотата : 0,5 MhzТехнически характеристики на : 120x75x40 мм( основа)Разстояние на повикване : 1800 м (на открито на разстояние)Източник на захранване : алкална батерия 12 V 23m AФункция : 01...

OSHINVOY triband GPS GSM WIFI como антена на автомобил gps проследяващ резьбовая антена
  • Новинка

OSHINVOY triband GPS GSM WIFI como антена на автомобил gps проследяващ резьбовая антена

BGN 48.00

Честотен обхват : 1575.5 Mhz, 824960 Mhz 17101990мгц, 24002500мгц импеданс : 50 Ома КСВН : помалко от 1.5 Коефициент на усилване : 2d Bi (824960м) 3d Bi(1575.5 Mhz) 3dbi (24002500мгц) излъчване : Omni максимална консумирана мощностW 50 W конектор : SMA мъж кабел;RG174 обтекател материал : ABS монтаж : на винт