EPON GPON xPON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm

EPON GPON xPON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm

BGN 376.00

Сума


EPON GPON x PON Pon оптичен електромера OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490 / 1550nm
Добре дошли в нашия магазин
Нашата Цел :
Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързата Реакция
Добре дошли на китайския пазар,можете директно да купуват стоки от Китай.Радвам се,че проявявате интерес към нашите продукти, ние сме професионален доставчик в Китай, да се надяваме, че у нас може да бъде добър бизнес тук.
Реклама за магазина :
Когато поръчвате стоки, можете да изберете всички стоки от магазина заедно.
Топ качество ; конкурентна цена ; бърза доставка;директна доставка на разположение, а най-доброто и навременно обслужване;100% удовлетвореност ;голяма отстъпка за голям поръчка.
W armly welcome to do Drop Shipping and Wholesale описание : като най-добрите в бранша електромера PON-specific, FHP3 P01 е водещата линия изпитвателни уреди Grandway, специално предназначени за системи FTTH и FTTP.FHP3 P01-това е идеалният инструмент за активиране на услуги на FTTH/FTTP и отстраняване на неизправности. Тестове за активиране на услугата : оптимизация на надеждността на мрежата изисква всички сигнали PON се измерва в цяла активиране на услугата, за да се уверите, че те отговарят на определени стандарти.Той предлага функции, за да отговори на тази необходимост : чрез интернет връзка за измерване на сигнала ONT и едновременно измерване на всички сигнали на PON. Фильтрованные детектори за индивидуално измерване на всяка дължина на вълната. Нагоре за откриване на взрив на 1310 nm. Тестване за отстраняване на неизправности : по време на фазата на поддръжка на различни проблеми по отношение на перерезы влакна,повредени/мръсни конектори,макро-завои,отказ на оптични предаватели и т.н.-може в крайна сметка да доведе до загуба или деградация на сигнала.Възползвайте се от функционални възможности за отстраняване на неизправности FHP3 P01 : бърз тест и измерване на сигнали PON на място и навсякъде в мрежата. Идентифициране и изолиране на дефектите. Особености : ръчно и отделението за LCD дисплей FTF с висока резолюция фильтрованные измерване, с ясен дисплей мощност за едновременно измерване и показване на лост мощност 1310,1490,1550 Нм WL Pass / fail е достъпна функция.До 10 дефинирани от потребителя прагови стойности възможност за обновяване на софтуера чрез USB интерфейс 1000 комплекта софтуер за съхранение на данни за създаване на доклада за тестване на технически характеристики Модел FHP3 P01 калиброванная дължина на вълната 1310 nm 1490 Нм 1550 nm Диапазон на измерване (continuousdatastream)(dbm) -40~+10 -40~+15 -40~+20 Диапазон на измерване на команден сигнал (1310 нм ) (dbm) -30~+10 спектрални честотна лента (Нм) 1260 ~ 1360 1480 ~ 1500 1539 ~ 1565 Тип конектор сменяеми ФК, SC и ST вид детектор In Ga As затихване, загуба на 1.


Декларирани свойства

Номер На Модела:
FHP3P01
търговска марка:
ТРЕНСБЭТТЕР
Модел:
Оптично електромера FHP3P01 PON
Калиброванная Дължина На Вълната:
1310 нм/1490 Нм/1550 nm
Обхват на измерване скок:
-30-+10 стока
Затихване:
1,5 db
Точност:
±5 db
Съхранение на данни:
1000 комплекта
Дисплей:
2,8-инчов TFT LCD дисплей
Линейност:
±0,2 db
оптичен конектор:
сменяеми FC, SC/ST с вграден универсален адаптор от 2.5 мм
Размери:
190x105x55mm

Най-добри сделки

Txn31115d100000 4G 850nm 550M SFP оптични transceiver
  • Новинка

Txn31115d100000 4G 850nm 550M SFP оптични transceiver

BGN 40.08

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.

3.5 мм против радиация слушалки въздух пролетта тръба кука за стерео слушалки за iPhone Plus 6s Xiaomi Note3 Note2 за смартфони на LG
  • Новинка

3.5 мм против радиация слушалки въздух пролетта тръба кука за стерео слушалки за iPhone Plus 6s Xiaomi Note3 Note2 за смартфони на LG

11.65 BGN 10.00

Уважаеми клиенти : Това приятелско напомняне за това, че ако направите поръчка чрез приложения Aliexpress,ще откриете, че цената е много поевтино, отколкото на КОМПЮТЪР, и това спестява много време, за да направите плащане,моля, сканиране на QR код и да получите повече приложения за форми изненади, насладете се на пазаруването и благодаря ви!Характеристика : Вграден микрофон с отговор и бутон hand up осигурява високо качество на звука както за разговори, така и за музика Air tube high tech приет за намаляване на 99% от радиация...

10 бр. / лот UHF SO239 Жена към BNC мъжки WIFI антена удължителен кабел коаксиален 20 см
  • Новинка

10 бр. / лот UHF SO239 Жена към BNC мъжки WIFI антена удължителен кабел коаксиален 20 см

52.67 BGN 50.00

7.8" BNC мъжки RA до UHF SO239 женски кабел коаксиален коаксиална антена с основното веригата 20 см спецификация : BNC мъжки прав ъгъл 90 градуса към UHF SO239 женски конектор удължителен кабел RG174 кабел с дължина 20 см, ще ви помогне да се свържете BNC женски и UHF PL259 мъжки устройство тегло : 39 грама съдържание на пакета : 10 бр BNC мъжки към UHF женски кабелSMA мъжки RF конектор 1617 DB усилване на телескопичната телевизионна антена черен безплатна доставка лот10 бр...

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)
  • Новинка

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)

BGN 57.60

Оборудване за изпитване тестер кабел лазерни оптични влакна latitude недостиг 20mw 20km визуалноОт 650 nm Pentype визуално Търсещия недостиг е изработено специално за персонала на полета, който трябва ефективно иикономичен инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на приемственост в оптична мрежа по време и след инсталацията.Търсене на точка на прекъсване, лоши връзки, колена или пукнатини в оптични кабели, както и отстраняване на неизправности на OTDRСъстоянието На Продукта100% чисто нов в добро състояниеПортативен и здрав, лесен за използване,2.5 мм универсален конекторРаботи като непрекъснато така и в режим на импулсниПостоянно развиващите силата на изход, пониско предупреждение батерии, подълго време за работа на батерия (до 60 часа)Дизайн на заземяване на корпуса на лазер предотвратява увреждането на ЭСДУдаропрочная и пылезащитная конструкция лазерна главаСпецификацияМодел № EBX10 с дължина на вълната 650 Nm±10 nm тип на радиатора, FPLD изходна лазерна мощност 20 Mw (20 км) жак 2,5 mm универсален адаптер работен режим, както на CW, така и Pules на разположение работна температура 10~+45 °C температура на съхранение 40~+70 °C мощност2pcs AA батерия работно ≥ 60 тегло 170g (без батерии) размери (mm) 220 X 27 пакет включително1 X проверка на влакна1 x черна чантаДоставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлина
  • Новинка

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлина

BGN 129.41

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлинаОптичен източник на светлина JW3109 може да осигури от 1 до 4 почивни дни дължини на вълните, за да отговарят на специфичните изисквания, включително и червено източник 650 Нм и дължини на вълните на 1310 / 1550 нм за един режим влакна или дължини на вълните на 850 / 1300 нм за multimode, както и други дължини на вълните в зависимост от нуждите на клиента...

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP
  • Новинка

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP

BGN 35.20

Нов модул радиоприемник SFP 1000 BaseT DGS712 DLINK съвместим с DLINK100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

Fini sar FTLF8528P2BCV-QL, оптичен SFP transceiver 8G многомодовое двойно влакно 850nm
  • Новинка

Fini sar FTLF8528P2BCV-QL, оптичен SFP transceiver 8G многомодовое двойно влакно 850nm

BGN 56.00

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите?Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

УКВ / UHF 144/430 Mhz мобилен кола Уоки Токи Dual Band Wireless Багажника Mobile Radio Antenna Уоки Токи аксесоари
  • Новинка

УКВ / UHF 144/430 Mhz мобилен кола Уоки Токи Dual Band Wireless Багажника Mobile Radio Antenna Уоки Токи аксесоари

BGN 32.00

Технически спецификации Честота : 144 / 430 Mhz усилване : 2.15 / 5.0 d Bi максимална мощност : 100 W V S W R : LESS1.5 импеданс : 50Ω конектор : UHF тип дължина : 75 см Тегло : 165 грама Материал : Неръждаема стомана

YIDATON 2 pin MD-380 USB кабел за програмиране DMR Radio Retevis RT3 RT8 TYT MD-380 Digital Уоки Токи radio
  • Новинка

YIDATON 2 pin MD-380 USB кабел за програмиране DMR Radio Retevis RT3 RT8 TYT MD-380 Digital Уоки Токи radio

15.20 BGN 11.00

2пинов кабел за програмиране MD380 USB за DMR Radio Retevis RT3 RT8 TYT MD380 Digital Уоки ТокиХарактеристика : 1 Този елемент представлява кабел, който се използва за свързване на вашето радио и КОМПЮТЪР, а след това записва конфигурирането на програмата и честотата на радиостанции с помощта на КОМПЮТЪР.2...

1 чифт 10G 10KM SFP bidi Single mode LTF2305-BH+ за HUAWE 10G-1270TX/1330RX-10km-BBU LTF3205-BH+ 10ГР-1330TX/1270RX-10km-RRU
  • Новинка

1 чифт 10G 10KM SFP bidi Single mode LTF2305-BH+ за HUAWE 10G-1270TX/1330RX-10km-BBU LTF3205-BH+ 10ГР-1330TX/1270RX-10km-RRU

BGN 156.80

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигурява годишна гаранция за качество...

50 бр. / лот SW868-XP1M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метър
  • Новинка

50 бр. / лот SW868-XP1M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метър

150.40 BGN 126.00

50 бр / лот SW868XP1 M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метърSW868XPXMтова е антена, нещастници, това е специална антена, която е предназначена за безжична система за връзка(868 / 915 Mhz (+ / 10)z), тя е добро КСВН, оригинална структура, лесна инсталация, постоянна работа, добра антивибрационную и възрастовата способност.Характеристики : честотен обхват : 868 / 915 Mhz (+ / 10) КСВН : входно съпротивление : 50 Ω максимална мощност : 10 W коефициент на усилване : 2.0~3.0 d Bi тегло : 40~80 грама Височина : 126 мм подводящий тел : 1 м6 м цвят на антената : черен форма на интерфейса : SMAJРазмер : Снимка : Списък на поръчките : 50шт 868mhz SW868XP1 M издънка антена с кабел 1 метърНие сме водеща технологична компания, която е съчетала изследвания и развитието, производството и продажбите...

KSUN X-V66TFSI Mini Portable Уоки Токи Ham двупосочен радио UHF 400-480 Mhz USB-захранване на слушалките
  • Новинка

KSUN X-V66TFSI Mini Portable Уоки Токи Ham двупосочен радио UHF 400-480 Mhz USB-захранване на слушалките

68.48 BGN 65.00

Характеристики : led дисплей на минималък, скрит Преносим USB зареждане едно парче задна скоба защитни батерии честота : 400480 Mhz тегло : 40 грама на Канала : 16 размер на : 70 * 29 * 19 мм напрежение : 3,7 На мощност : 1800 mah богат на функции на клавишите 9 нива на шума

KELUSHI 1-5mW визуален дефектоскоп оптична лазерна показалка кабел тестер метър за КАБЕЛНА телевизия fiber тестер влакна инструмент
  • Новинка

KELUSHI 1-5mW визуален дефектоскоп оптична лазерна показалка кабел тестер метър за КАБЕЛНА телевизия fiber тестер влакна инструмент

BGN 22.24

Приложение v поддръжка в областта на телекомуникациите, КАБЕЛНА телевизия v изпитвателна лаборатория оптични влакна v маршрута влакна и проверка на непрекъснатостта на оптични мрежи v други оптични измервания на характеристиките на v универсален конектор 2.5 мм, за съединители 1,25 мм, FC(мъжки)LC(женски) адаптер и може да бъде предоставен при поискване v работи или непрекъснато, или импулсни режим с постоянна изходна мощност v предупреждение за ниско зареждане на батерията vдълъг живот на батерията (до 60 часа) v Каплеустойчивая и пылезащитная конструкция лазерна глава v дизайн на корпуса лазер предотвратява увреждането на ESD V преносим и здрав v лесен за употреба като се Използват суровини Mitsubishi : чип chip размер на лазер, срока на експлоатация на 800012000 часа, стабилност, сила форма : чувствителна и светла монтажна такса дръжки : с помощта на energy saving изчисляване на верига за висока стабилност повърхностно покритие : с висока ефективност анод топлина : как да покрие пръстен на защита, ключ бутон на ключа : мек, текстура устойчив на удари : антивибрационно дизайн, може да се използва в вибрационна среда, не е лесно да стреля на цялостния дизайн : делът на населението, външен вид, високо качество на опаковката : висококачествена опаковка за защита на околната среда1.ние приемаме условно депозиране...

Нов модул радиоприемник мед J8177B / C HP съвместим 1000Base-T SFP
  • Новинка

Нов модул радиоприемник мед J8177B / C HP съвместим 1000Base-T SFP

BGN 38.38

Нов модул радиоприемник 1000 BaseT SFP J8177 B / C съвместим HP100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

100 бр./лот SW868-TH13-868 Mhz медни спирална антена
  • Новинка

100 бр./лот SW868-TH13-868 Mhz медни спирална антена

36.80 BGN 31.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли...

Xqf слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Уоки Токи
  • Новинка

Xqf слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Уоки Токи

BGN 24.96

Към всяка поръчка ще получите безплатен подарък като на снимкатаСлушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Уоки Токи1...

2 бр./лот Антивибрационна SW868-XP1M 868 Mhz издънка антена с кабел с дължина 1 метър
  • Новинка

2 бр./лот Антивибрационна SW868-XP1M 868 Mhz издънка антена с кабел с дължина 1 метър

12.00 BGN 10.00

2 бр. / лот Антивибрационна SW868XP1 M 868 Mhz издънка антена с кабел с дължина 1 метърSW868XPXMтова е издънка на антената, това е специална антена, която е предназначена за безжична система за връзка(868 / 915 Mhz (+ / 10)z), тя има добра КСВН, брилянтната структура, лесна инсталация, постоянна работа, с добра антивибрационной и сенилна способност.Характеристики : честотен обхват : 868 / 915 Mhz (+ / 10) КСВН : входно съпротивление : 50 Ohm максимална мощност : 10 W коефициент на усилване : 2.0~3.0 d Bi тегло : 40~80 грама Височина : 126 мм подводящий тел : 1 м6 м цвят на антената : черен форма на интерфейса : SMAJРазмер : Снимка : Списък на поръчките : 2 елемента 868 Mhz SW868XP1 M издънка антена с кабел с дължина 1 метърНие сме водеща технологична компания, която е съчетала изследвания и развитието, производството и продажбите...