Fusion Splicer Kit w / T30C Fiber Cleaver +JDSU MTS-4000LA OTDR + електромера+лазерен източник+визуален локатор на неизправности/VFL

Fusion Splicer Kit w / T30C Fiber Cleaver +JDSU MTS-4000LA OTDR + електромера+лазерен източник+визуален локатор на неизправности/VFL

BGN 10712.00

Сума

Kom Shine Optical Fiber OTDR equal to EXFO MAX-715 B, JDSU MTS-2000,MTS-4000,YOKOGAWA AQ7275 OTDR ORIENTEK T36 Fusion Splicer Kit w / Cleaver + JDSU MTS-4000 E4126 LA SM 35/33db OTDR + оптичен електромера + оптичен източник на светлина + визуален локатор на неизправности
Чисто Нов!
Всички детайли са с 1-годишна гаранция
Всички детайли се доставят напълно откалиброванными
1 : ORIENTEK T36 Fusion SPLICER КОМПЛЕКТ включва :
* Заваръчни машини сплавливания ORIENTEK T36
• Точност ръководят Секира T30 C вграден ловецът на скрап
* Стриппер Влакна С Висока Точност
* Вградена батерия
* Адаптер за променлив ток / зарядно устройство
* Захранващ Кабел
* Резервни Електроди
• Чанта За Носене
* Охлаждащ Тава
• Защитни ръкави за снаждане Fusion 500шт
* Гаранция 1 Година
* Вграден Универсален държач влакна, който може да се свърже влакна 250 микрона, влакна 900 хм, плосък кабел и волоконную скок. *
- Английски Език -
Tech1 : 8800mah замяна батерия с голям капацитет за повишаване на производителността
Tech2 : 6 двигателите 3 изравняване ос правят по-ниски загуби
Tech3 : надеждност и дълготрайност : устойчив на удари и водоустойчив, прахоустойчив
* Кораби в рамките на 24 часа чрез Fedex express * - идват със сертификат за калибриране и доклад за изпитанията
Хайде С Гаранция 1 Година
Хайде с нов волоконным тесаком T30 C
Хайде с 500шт 60 мм FPS Fusion Splice защитни ръкави
Характеристики :
- Един ключ за автоматично запазване на челно стъпки заплитания
- 9 S срастване и 28 S отопление
- 310-кратно увеличение
- 3,7' цветен LCD дисплей с висока резолюция
- Съхранение на 5000 резултати заплитания
- 6 двигатели 3 изравняване ос правят по-ниски загуби
- 6-посоката на 30-инчов доказателство падане
- 6 мотори по 3-те оси центриране осигуряват висока производителност клас
- Сменяеми Универсален държач
- SC е съвместим
- Изцяло нов дизайн на V-образна бразда за по-бърза и лесна работа
- 8800mah замяна батерия с голям капацитет за повишаване на производителността
- Надеждност и дълготрайност : устойчив на удари и водоустойчив, прахоустойчив
- Многофункционално зарядно устройство за зареждане на сплайсера и на цифровото устройство за заедно
Спецификация :
Приложими Влакна
SM / MM / DS / NZDS / BIF & UBIF (G. 657)
Средната Загуба
0.


Декларирани свойства

търговска марка:
комшин
Номер На Модела:
Заваръчни Машини Сплавливания T37
Типично време на снаждане:
9 секунди
Типично време на загряване на тръбата:
30 секунди
монитор:
3.7-инчов цветен LCD монитор
гаранция:
1 година
Срокът на служба на електрода:
2500 съединения
Изравняване:
Подравняване На Основната-Core & Clad-Clad
JDSU:
otdr

Най-добри сделки

12 дупки ново острие за Скалывателя влакна, Китай OEM fiber blade произведено в Китай. Използва се за Кливера FC-6S
  • Новинка

12 дупки ново острие за Скалывателя влакна, Китай OEM fiber blade произведено в Китай. Използва се за Кливера FC-6S

BGN 16.00

Оптични влакна OTDR Ko m Shine още EXFO MAX715 B, JDSU MTS2000,MTS4000, Yokogawa AQ7275 OTDR PricНово острие за волоконного Кливера B12OEM за CT06 / CT30 A / CT06 B / CT06 C влакна СекираЗа Конкретни Детайли : OEM нож за волоконного Кливера за CT06 / CT30 A / CT06 B / CT06 C волоконного КливераОписание на продукта : Цената е за 1 бр нова нож, съвместим с волоконным тесакомОписание На Производителя : Нашите сменяеми остриета Кливера служат за толкова дълго, колкото оригиналните елементи от оборудването, които те заменят, но на половин цена...

Dell PowerConnect 330-2404 съвместим радиостанцията 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM
  • Новинка

Dell PowerConnect 330-2404 съвместим радиостанцията 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM

BGN 63.98

Dell Power Connect 3302404 съвместим радиостанцията 10 GBASELR SFP+ (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM) подробности за продукта Dell истински 3302404 името на доставчика на LODFIBER форма Тип SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни 10.3125 Gbps дължина на вълната 1310nm е максималното разстояние на кабела* 10km интерфейс LC двухшпиндельные оптични компоненти, DFB 1310nm кабел тип SMF DOM подкрепа да TX мощност 8.2~0.5 стока чувствителност на приемника търговска температурен диапазон от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8517706000 сертифициране на качеството и стандартитова е основата на Lodfiber...

50 бр. / лот SW868-XP1M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метър
  • Новинка

50 бр. / лот SW868-XP1M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метър

150.40 BGN 126.00

50 бр / лот SW868XP1 M висока производителност засилване на 3.0 868 Mhz нещастници антена с кабел 1 метърSW868XPXMтова е антена, нещастници, това е специална антена, която е предназначена за безжична система за връзка(868 / 915 Mhz (+ / 10)z), тя е добро КСВН, оригинална структура, лесна инсталация, постоянна работа, добра антивибрационную и възрастовата способност.Характеристики : честотен обхват : 868 / 915 Mhz (+ / 10) КСВН : входно съпротивление : 50 Ω максимална мощност : 10 W коефициент на усилване : 2.0~3.0 d Bi тегло : 40~80 грама Височина : 126 мм подводящий тел : 1 м6 м цвят на антената : черен форма на интерфейса : SMAJРазмер : Снимка : Списък на поръчките : 50шт 868mhz SW868XP1 M издънка антена с кабел 1 метърНие сме водеща технологична компания, която е съчетала изследвания и развитието, производството и продажбите...

Txn31115d100000 4G 850nm 550M SFP оптични transceiver
  • Новинка

Txn31115d100000 4G 850nm 550M SFP оптични transceiver

BGN 40.08

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.

Вътрешен 2-лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM
  • Новинка

Вътрешен 2-лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM

BGN 30.40

Вътрешен 2лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM 1 Описание на продуктаXW17 OPT02 WD style FTTH optical receiver това е начало оптичен приемник, поддръжка на крайната цел в развитието на оптични достъп и подходящи за достъп на потребителите оптична мрежа FTTH (fiber to the home) до края.Аналогов или цифров за дома може да се използва заедно с ONU или EOC, достигайки тройна игра.2...

Kelushi Fiber Optic Стриптизьорка /серво отварящ нож /кабелна обвивка Слиттера SI-01 за FTTH, Безплатна доставка
  • Новинка

Kelushi Fiber Optic Стриптизьорка /серво отварящ нож /кабелна обвивка Слиттера SI-01 за FTTH, Безплатна доставка

BGN 58.40

Стриппер оптични влакна / нож надлъжно отваряне / нож за рязане на кабел обвивка SI01 за FTTH, Безплатна доставкаАтрибути на продукта si01 online серво кабелен нож вид на продукта : SI01 техническа характеристика : 208*88*36 2 ядро 288 жило влезете брониран кабел, диаметър на кабела : 10 mm25 mm предимства : няма точки на прекъсване строителство характеристики : онлайн отворена прегръдка, регулируема височина на острието (бърз, точен)За плащане1.ние приемаме условно депозиране...

3 м (10 фута) Avaya Nortel AA1403019-E6 съвместим 10G SFP + пасивни меден кабел, twinax адаптор за директно присъединяване
  • Новинка

3 м (10 фута) Avaya Nortel AA1403019-E6 съвместим 10G SFP + пасивни меден кабел, twinax адаптор за директно присъединяване

BGN 38.40

Alcatelсветлинен SFP10 GC3 M съвместим кабел 10 G SFP+ КПР twinax адаптор (3 метра, пасивен, SFP+ до SFP+, 24 AWG)Детайли на продукта Avaya истински AA1403019E6 Име на доставчика LODFIBER Тип на порта за SFP+ до SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни до 10 Gb / с кабел тип пасивен меден кабел кабел AWG 30 AWG Дължина на кабела 3 м(9.84 фута) материал на обвивката на PVC (OFNR) температура от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8544700000 сертифициране на качеството Качество и стандарти са в основата на LODFIBER...

Superbat RF коаксиален конектор FME-Mini-UHF адаптер съединители FME към мини-UHF мъжки прав адаптер
  • Новинка

Superbat RF коаксиален конектор FME-Mini-UHF адаптер съединители FME към мини-UHF мъжки прав адаптер

3.50 BGN 3.00

RF коаксиален конектор FMEMiniUHF адаптер съединители FME към миниUHF мъжки правСемейство коаксиален, RFадаптери серия между серии FMEMiniUHF Convert From (Adapter End) : FME Plug, male Пин Convert To (Adapter End) MiniUHF Plug, male Пин Plating nickelplated Style Straight mounting type Free Hanging

4 компл. / лот 8 км 5 W long range rf предавател модул SV6500, 433 Mhz long distance rf предавател и приемник комплект модул
  • Новинка

4 компл. / лот 8 км 5 W long range rf предавател модул SV6500, 433 Mhz long distance rf предавател и приемник комплект модул

624.00 BGN 518.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли.4 компл...

OSHINVOY triband GPS GSM WIFI como антена на автомобил gps проследяващ резьбовая антена
  • Новинка

OSHINVOY triband GPS GSM WIFI como антена на автомобил gps проследяващ резьбовая антена

BGN 48.00

Честотен обхват : 1575.5 Mhz, 824960 Mhz 17101990мгц, 24002500мгц импеданс : 50 Ома КСВН : помалко от 1.5 Коефициент на усилване : 2d Bi (824960м) 3d Bi(1575.5 Mhz) 3dbi (24002500мгц) излъчване : Omni максимална консумирана мощностW 50 W конектор : SMA мъж кабел;RG174 обтекател материал : ABS монтаж : на винт

Висок клас 4 канален видео оптичен Медиаконвертер (предавател и приемник ) за аналогово видеонаблюдение
  • Новинка

Висок клас 4 канален видео оптичен Медиаконвертер (предавател и приемник ) за аналогово видеонаблюдение

110.40 BGN 105.00

1pair 4 CH видео оптичен медиаконвертер (предавател и приемник)Не се разреши в найниската стойност, общо, ниско качество, без качествено видео otptical media converter!За околната среда : 1...

Измерител на силата на -50~+26dBm Миниого Multi-м оптични влакна YJ-550C оптически с визуално локатором недостиг 50mw
  • Новинка

Измерител на силата на -50~+26dBm Миниого Multi-м оптични влакна YJ-550C оптически с визуално локатором недостиг 50mw

BGN 84.00

Измерител на силата на 50~+26d Bm Миниого Multiм оптични влакна YJ550 C оптически с визуално локатором недостиг 50mwОбща информация : Мини оптически метър сила компактна и лесна за използване на апаратура за изпитване за мрежи от фибростъкло, която може да се използва за абсолютно оптически измервания сила, както за относителни измервания на загуба ...

10 бр. / лот UHF SO239 Жена към BNC мъжки WIFI антена удължителен кабел коаксиален 20 см
  • Новинка

10 бр. / лот UHF SO239 Жена към BNC мъжки WIFI антена удължителен кабел коаксиален 20 см

52.67 BGN 50.00

7.8" BNC мъжки RA до UHF SO239 женски кабел коаксиален коаксиална антена с основното веригата 20 см спецификация : BNC мъжки прав ъгъл 90 градуса към UHF SO239 женски конектор удължителен кабел RG174 кабел с дължина 20 см, ще ви помогне да се свържете BNC женски и UHF PL259 мъжки устройство тегло : 39 грама съдържание на пакета : 10 бр BNC мъжки към UHF женски кабелSMA мъжки RF конектор 1617 DB усилване на телескопичната телевизионна антена черен безплатна доставка лот10 бр...

Raritan P2CIM-SER USB CIM за Dominion KX II
  • Новинка

Raritan P2CIM-SER USB CIM за Dominion KX II

BGN 49.60

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички нашите продукти осигуряват гаранция за качество на една година.

KELUSHI 1-5mW визуален дефектоскоп оптична лазерна показалка кабел тестер метър за КАБЕЛНА телевизия fiber тестер влакна инструмент
  • Новинка

KELUSHI 1-5mW визуален дефектоскоп оптична лазерна показалка кабел тестер метър за КАБЕЛНА телевизия fiber тестер влакна инструмент

BGN 22.24

Приложение v поддръжка в областта на телекомуникациите, КАБЕЛНА телевизия v изпитвателна лаборатория оптични влакна v маршрута влакна и проверка на непрекъснатостта на оптични мрежи v други оптични измервания на характеристиките на v универсален конектор 2.5 мм, за съединители 1,25 мм, FC(мъжки)LC(женски) адаптер и може да бъде предоставен при поискване v работи или непрекъснато, или импулсни режим с постоянна изходна мощност v предупреждение за ниско зареждане на батерията vдълъг живот на батерията (до 60 часа) v Каплеустойчивая и пылезащитная конструкция лазерна глава v дизайн на корпуса лазер предотвратява увреждането на ESD V преносим и здрав v лесен за употреба като се Използват суровини Mitsubishi : чип chip размер на лазер, срока на експлоатация на 800012000 часа, стабилност, сила форма : чувствителна и светла монтажна такса дръжки : с помощта на energy saving изчисляване на верига за висока стабилност повърхностно покритие : с висока ефективност анод топлина : как да покрие пръстен на защита, ключ бутон на ключа : мек, текстура устойчив на удари : антивибрационно дизайн, може да се използва в вибрационна среда, не е лесно да стреля на цялостния дизайн : делът на населението, външен вид, високо качество на опаковката : висококачествена опаковка за защита на околната среда1.ние приемаме условно депозиране...

50шт Алфа пейджър, стаи пейджъри, w09n преносим буквено-цифров пейджър, авариен текстов приемник, система за Пейджинг Poscag
  • Новинка

50шт Алфа пейджър, стаи пейджъри, w09n преносим буквено-цифров пейджър, авариен текстов приемник, система за Пейджинг Poscag

BGN 4000.00

50шт Алфапейджъри, стаи пейджъри, w09n преносим буквеноцифров пейджър, авариен текстов приемник, суап система Poscag,ДОБРЕ ДОШЛИ В НАШИЯ МАГАЗИН(Цената и разходите за доставката могат да бъдат променени в зависимост от количеството на поръчката, моля, не се колебайте да се свържете с нас, ако имате някакви въпроси, благодаря.)1...

Нов модул радиоприемник at-SPLX10 Allied съвместим 1000Base-LX SFP 10km
  • Новинка

Нов модул радиоприемник at-SPLX10 Allied съвместим 1000Base-LX SFP 10km

BGN 24.00

Нов модул радиоприемник atSPLX10 Allied съвместим 1000 BaseLX SFP 10km100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

F643 GPON ONU
  • Новинка

F643 GPON ONU

BGN 312.00

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

100 бр./лот SW868-TH13-868 Mhz медни спирална антена
  • Новинка

100 бр./лот SW868-TH13-868 Mhz медни спирална антена

36.80 BGN 31.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли...

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)
  • Новинка

20 Mw 20 км визуален локатор на неизправности оптичен лазерен кабел тестер оборудване (метален корпус)

BGN 57.60

Оборудване за изпитване тестер кабел лазерни оптични влакна latitude недостиг 20mw 20km визуалноОт 650 nm Pentype визуално Търсещия недостиг е изработено специално за персонала на полета, който трябва ефективно иикономичен инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на приемственост в оптична мрежа по време и след инсталацията.Търсене на точка на прекъсване, лоши връзки, колена или пукнатини в оптични кабели, както и отстраняване на неизправности на OTDRСъстоянието На Продукта100% чисто нов в добро състояниеПортативен и здрав, лесен за използване,2.5 мм универсален конекторРаботи като непрекъснато така и в режим на импулсниПостоянно развиващите силата на изход, пониско предупреждение батерии, подълго време за работа на батерия (до 60 часа)Дизайн на заземяване на корпуса на лазер предотвратява увреждането на ЭСДУдаропрочная и пылезащитная конструкция лазерна главаСпецификацияМодел № EBX10 с дължина на вълната 650 Nm±10 nm тип на радиатора, FPLD изходна лазерна мощност 20 Mw (20 км) жак 2,5 mm универсален адаптер работен режим, както на CW, така и Pules на разположение работна температура 10~+45 °C температура на съхранение 40~+70 °C мощност2pcs AA батерия работно ≥ 60 тегло 170g (без батерии) размери (mm) 220 X 27 пакет включително1 X проверка на влакна1 x черна чантаДоставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP
  • Новинка

Нов DGS-712 D-link съвместим Меден модул радиоприемник SFP 1000Base-T SFP

BGN 35.20

Нов модул радиоприемник SFP 1000 BaseT DGS712 DLINK съвместим с DLINK100% съвместимост, тестване в добри условия гарантираноВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% 20% от първоначалните едни цениСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

5 бр. / лот Wi-Fi антена 2.4ghz 6dbi антена RP-SMA конектор Omni за безжичен рутер
  • Новинка

5 бр. / лот Wi-Fi антена 2.4ghz 6dbi антена RP-SMA конектор Omni за безжичен рутер

18.40 BGN 17.00

2.4 GHz 6dbi Omni WIFI антена RPSMA за безжичен рутерОписание : Този компактен ненасочена антена на WiFi "гумена патица" с честота 2,4 Ghz осигурява поширок обхват и засилване на 6 дБи...

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлина
  • Новинка

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлина

BGN 129.41

Безплатна доставка JW3109 високо качество на дължина на вълната 1310 и 1550 nm преносим оптичен източник на светлинаОптичен източник на светлина JW3109 може да осигури от 1 до 4 почивни дни дължини на вълните, за да отговарят на специфичните изисквания, включително и червено източник 650 Нм и дължини на вълните на 1310 / 1550 нм за един режим влакна или дължини на вълните на 850 / 1300 нм за multimode, както и други дължини на вълните в зависимост от нуждите на клиента...